SDM LISABOA 2023

SDM LISABOA 2023

Milí přátelé!

Vracíme se ze zasedání sekce pro mládež, kde se mimo jiné řešilo světové setkání mládeže v Lisabonu, které proběhne 1.8. – 6.8.2023.

 

I přes to, že nás od něj dělí více než třičtvrtě roku, je potřeba kvůli celosvětovému zdražování domluvit s leteckými společnostmi letenky, a proto od vás potřebujeme NEZÁVAZNOU přihlášku kvůli zjištění zájmu naší diecéze. Přihlašujte se tedy pokud jste z českobudějovické diecéze anebo chcete cestovat s námi, v tom případě se už nepřihlašujte v jiné diecézi.

Vyplňte ji, prosím, NEJPOZDĚJI do 31.10.2022. Pak systém přihlašování uzavřeme. Následně se pokusíme domluvit co nejlevnější letenky a přibližně v půlce listopadu vám pošleme dotazník o potvrzení účasti. Tím se vaše přihláška stane závaznou.

https://forms.office.com/r/cde7AnfuaK

Pár důležitých informací, které byste měli vědět.

  1. Věk účastníků je 15 – 30 let (pokud jedete jako patron, tzn. máte na setkání na starosti nezletilého účastníka, je možná i vyšší hranice věku). Pokud ti je méně než 18, potřebuješ patrona – člověka, který bude na celém setkání s tebou.
  2. Cena se pohybuje okolo 20 000 korun za předprogram v diecézích Portugalska (25. 7. - 30.7.) spolu s hlavním programem v Lisabonu. Hlavní program bez předprogramu stojí (zatím) cca 15 000 korun.
  3. Doprava je plánovaná sekcí pro mládež pouze letecky, jelikož cena autobusu je srovnatelná s cenou letenek.

Nezapomeň také o svém zájmu se zúčastnit říct svému knězi, i ten ti může s lecčím pomoct.

 

Budeme rádi, když se rozhodneš nám pomoct s organizací. (V dotazníku zaškrtni, že chceš pomoct, pozveme tě potom na duchovní obnovu na Ktiš a zároveň budeš mít nejnovější informace mezi prvními.)Pár užitečných odkazů na závěr

https://www.svetovednymladeze.cz/

https://youtu.be/SWo7r7PaHqE

 

P.S. Všechny dotazy směřuj na tenhle mail danie.turek@bcb.cz nebo na dcm@bcb.cz

 

Těšíme se na Tebe!

Raf & Dan

 

prihlaska_sdm_lisabon_2023