Bohoslužby – Velešín - březen 2020

1.3.

Neděle

9:45

Za Josefa a Marii Petrovy, rodiče,
Imricha a Markétu Trojákovy a rodiče

3.3.

Úterý

17:00

Za Stanislava Bláhu, rodiče a duše v očistci

6.3.

Pátek

17:00

Za rodinu Šebánkovu, Machovu a Ulbrichovu

8.3.

Neděle

9:45

Za rodinu Bickovu, Hláskovu a Bustovu

10.3.

Úterý

17:00

Za rodinu Jarošovu

13.3.

Pátek

17:00

Za Marii a Josefa Foitlovy, rodiče Pavlovy a syna Rudolfa

15.3.

Neděle

9:45

 

17.3.

Úterý

17:00

Za Růženu Žlunkovou, jejího manžela a rodiče Papírovy

20.3.

Pátek

17:00

Za Zdeňka Černého, syna Zdeňka, rodiče Černých a Posekaných

22.3.

Neděle

9:45

 

24.3.

Úterý

17:00

Za Jana a Růženu Jandovy

27.3.

Pátek

17:00

Za Ludmilu Paškovou, rodinu Paškovu a Srncovu

29.3.

Neděle

9:45

 

31.3.

Úterý

17:00

Za Báru Markovou a rodinu

Bohoslužby – Velešín - únor 2020

2.2

Neděle

9:45

Za Karla a Růženu Papírovy, dceru Růženu a syna Karla

4.2.

Úterý

17:00

Za Anežku a Františka Kořenských, rodiče z obojí strany a duše v očistci

7.2.

Pátek

17:00

Za Janu Bezděkovou a Martu Vodičkovou

9.2.

Neděle

9:45

Za Jana Šrámka, Františka Ondráška, rodiče a duše v očistci

11.2.

Úterý

17:00

Za Václava Bláhu, Marii Bláhovou a sourozence

14.2.

Pátek

17:00

Za rodinu Ondráškovu, Řihoutovu, Bürgerovu a Bínovu

16.2.

Neděle

9:45

Za Františka a Ludmilu Šítalovy, rodiče a sourozence

18.2.

Úterý

17:00

Za Františka Kořenského, jeho rodiče a duše v očistci

21.2.

Pátek

17:00

Za Marka Voráčka

23.2.

Neděle

9:45

Za Annu Strapkovou a Martina Václavíka

25.2.

Úterý

17:00

Za Jana Štindla, rodiče Jirouškovy a rodinu Marchalovu

28.2.

Pátek

17:00

 Za Marii Severovou, rodiče a duše v očistci

 

Pravidelné bohoslužby od 6. 1. 2020

 

Velešín Svatý Jan Besednice Soběnov
Neděle 9:45 8:15 8:15 11:15
Pondělí        
Úterý 17:00 (18:00)      
Středa     17:00 (18:00)
2. středa v měsíci
 
Čtvrtek       17:00 (19:00)
Pátek 17:00 (18:00)      
Sobota   16:00
lichá sobota
kaple v Ločenicích